Checkee

Sketch / HTML5 / CSS3 / JS

Checkee zjednoduší život mnohým advokátskym a notárskym kanceláriám. Teší ma, že som sa mohol podielať na prvom návrhu hlavnej stránky a celej webovej aplikácie.

Grizly Solutions

Market research / Lo-fi prototyp / HTML5 / CSS3 / JS

Ako freelancer spolupracujem s mnohými spoločnosťami a Grizly Solutions je jednou z nich. Pomohol som im s marketingovým prieskumom trhu a zákaznikov, navrhol som Lo-fi prototyp ich nového webu a následne som ho implementoval a nasadil online.

Authif

Lo-fi prototyp / Photoshop CS6 / Illustrator

Bezpečnosť webových aplikácií a e-shopov je dlhodobo diskutovaným pojmom. Keď sa mi naskytla možnosť vytvoriť logo a prvý prototyp webovej stránky pre startup Authif, nemohol som odmietnuť.

Chemiq

Lo-fi prototyp / Sketch / HTML / CSS / JS

Komplexný redesign e-shopu s pomôckami a nástrojmi pre chemické laboratóriá. Po návrhu dizajnu som spolu s chalanmi z Grizly Solutions design implementoval.

Venku-levnejsi.cz

Lo-fi prototyp / Sketch

Viete o tom, že nad 33€ môžete objednať tovar z nemeckého Amazonu bez poštovného? Náš zákazník to vedel a postavil na tom svoj celý business model. Postaral som sa o vizuálne prototypy služby a následne aj o návrh samotný.

Ak máte projekt o ktorom sa chcete porozprávať alebo potrebujete radu o dizajne vášho webu alebo aplikácie, stačí mi poslať mail na:

volamsa@tomaspaulus.com

Preferujete radšej rozprávanie? Volajte na +421 948 528 355

Ostatné weby...

Wordpress / Prestashop / HTML5 / CSS3 / JS

Séria plagátov Preventista.sk

Sketch / Illustrator

Set náučných plagátov, ktoré budú zdobiť učebne informatiky už viac ako 40 základných a stredných škôl na Slovensku. Plagáty si môžete stiahnuť tu.

City Ideas

Photoshop / Illustrator

Plagát na akciu Starcube Show spoločne s logom pre neziskový projekt City Ideas, ktorý vznikol na Hackathone IBM Smart Cities. Projekt sa časom ukázal ako slepá ulička a jeho vývoj sa postupne zastavil.

Info consult

Illustrator

Vizitky, plagáty a časť vizuálnej identity pre spoločnosť Info consult, ktorá sa venuje vzdelávaniu v oblasti informačnej bezpečnosti a predaju bezpečnostných produktov.

MEC

Photoshop / Illustrator

Návrh vizuálnej identity pre spoločnosť zo stredného východu, ktorá sa venuje budovaniu medzinárodných obchodných sietí.

Ak máte projekt o ktorom sa chcete porozprávať alebo potrebujete radu o dizajne vášho webu alebo aplikácie, stačí mi poslať mail na:

volamsa@tomaspaulus.com

Preferujete radšej rozprávanie? Volajte na +421 948 528 355